<   NL Noord-Brabant Asten Beatrixlaan 11   >

Locatiedata Beatrixlaan

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Beatrixlaan 11

Prijsverloop

Bekijke alle prijzen van deze postcode 5721LZ in de Immonfo app.

Kadasterdata

status
Verblijfsobject in gebruik
Bouwjaar
1987
gebruiksdoel
woonfunctie
Oppervlakte
185
Postcode
5721LZ

Prachtig, vrijstaand woonhuis met inpandige garage, carport en zeer fraai aangelegde tuin, direct grenzend aan de weilanden wat voor bijzonder veel privacy zorgt. De woning is op een toplocatie gelegen aan een kindvriendelijke en rustige straat. Begane grond: Overdekte entree. Hal voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, spachtelputz wanden en een hardhouten trapopgang naar de 1e verdieping. Deels betegelde toiletruimte voorzien van een toilet en fonteintje. Meterkast voorzien van 10 groepen en 2 aardlekschakelaars. L-vormige woonkamer voorzien van een tegelvloer, spachtelputz wanden en een stucwerk plafond met sierlijsten. Door middel van een schuifpui toegang tot het overdekt terras. Semi-open keuken voorzien van een tegelvloer en deels wandbetegeling. In hoek opgestelde, luxe keukeninrichting, onder andere voorzien van een granieten werkblad, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, combi-oven en vaste eettafel met een granieten werkblad. Vanuit de keuken toegang tot een bergkast. Bijkeuken voorzien van een tegelvloer en aansluiting voor de wasapparatuur. Tevens is hier de vloerverwarmingsunit opgesteld. Inpandige garage voorzien van een stalen kanteldeur en verwarming. Werkkamer / fitnessruimte voorzien van stucwerk wanden, airco (koeling + verwarming), vaste wastafel, douchecabine en een infraroodsauna. Tevens lavastenen. 1e Verdieping: Overloop voorzien van een grenen vloerafwerking. Slaapkamer 1 is aan de voorzijde van de woning gelegen en voorzien van een grenen vloer, spachtelputz wanden, isolerende beglazing en houten kozijnen. Ouderslaapkamer 2 is aan de voorzijde van de woning gelegen en voorzien van een grenen vloer, spachtelputz wanden en een airco (koeling). Slaapkamer 3 is aan de achterzijde van de woning gelegen en voorzien van een grenen vloer en spachtelputz wanden. Luxe badkamer voorzien van een duoligbad met jetstream, vrijhangend toilet, vaste wastafel. douchecabine en elektrische vloerverwarming. 2e Verdieping: Vanuit de overloop, door middel van een vaste trap toegang tot een ruime zolder voorzien van de opstelling c.v.-ketel (Intergas, bouwjaar 2008) en een dakvenster. Deze zolderruimte is eventueel geschikt voor het cre&#235;ren van een extra slaapkamer. Tuin: Bijzonder fraai aangelegde tuin met een vrije achterkant, onder andere voorzien van een overdekt terras met een lichtkoepel, extra zonneterras, 2e overkapping met jacuzzi, prieeltje achter in de tuin en vijverpartij. Vrij

Type
Eengezinswoning, vrij
Aantal kamers
6
Aantal badkamers
0
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Dakraam, schuifpui, sauna, airconditioning en TV kabel
Verwarming
C.V.-ketel en vloerverwarming gedeeltel
Tuin
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonnet
Garage
Inpandig
Verwarming
Bedrijfsruimte
1858879
Pand:
0743100000005764

Locatiedata

Wijk:Asten
Buurt:Asten
Bevolkingsichtheid:1114 kaart
Vrouwen:4745
Mannen:4785
Gemiddeld huishouden:2.30
Niet Westers:4% kaart
Marokkanen:1% kaart
Antillianen:0% kaart
Surinamers:0% kaart
Turken:0% kaart
Westers:5%

Criminaliteit

Totaal:
Zeer hoog
Inbraak woning:Hoog (6) kaart
Geweldsmisdrijven:Zeer hoog (41) kaart
Vernielingen:Zeer hoog (53) kaart
Fietsendiefstal:Zeer hoog (107)
Diefstal overige vervoersmiddelen:Gemiddeld (9)
Zakkenrollerij straatroof beroving:Hoog (9)
Vernieling auto:Zeer hoog (24)
vernieling Overige:Zeer hoog (29)
Mishandeling:Zeer hoog (20)
Diefstal Overig:Zeer hoog (52)

Overige demografie

woningen koop:64%
woningen huur:35%
inkomen:Gemiddeld (22.100) kaart
uitkeringen:90 kaart
AO uitkeringen:430
WW uitkeringen:220

Afstand tot voorziening

Gastouderopvang
Bergmans-Beks Willem Alexanderstraat 13, 5721 LX Asten op 13741966 meter
Gastouderopvang
J.a.l. Verberne-Van Eersel Rootweg 6, 5721 VK Asten op 4270079 meter
Kinderdagverblijf
Korein Jan Van Der Diesduncstraat Jan van der Diesduncstr 42, 5721 VM Asten op 4461483 meter
Gastouderopvang
Lemmen Bakermans Jan van der Diesduncstraat 10, 5721 VM Asten op 2190282 meter
Buitenschoolse opvang
Sportstuif Kinderopvang Beatrixlaan 42, 5721 LZ Asten op 13658383 meter
Basisonderwijs
Openbare Basisschool De Horizon Jan van der Diesduncstr 42, 5721 VM Asten op 4461483 meter
VMBO
Varendonck College Beatrixlaan 25, 5721 LZ Asten op 13742259 meter
Bravo (Hermes) - 266 - Deurne - Someren - Geldrop / Bushalte
Asten, Heesakkerweg op 12976834 meter
Bravo (Hermes) - 320 - Helmond Station - Asten - Eindhoven Station / Bushalte
Asten, Heesakkerweg op 4938289 meter
Asten, Missiehuis op 7192870 meter
Asten, Missiehuis op 9221306 meter

Open streetview [new]:

5721LZ
11

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands